Top

Hakkımızda

Hakkımızda


    Ergene Yapı, 2007 yılında Tekirdağ Çorlu'da kurulmuş olan bir inşaat ve tadilat firmasıdır. Yıllar içinde edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimiz sayesinde, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Şirketimiz, inşaat sektöründe başarılı bir geçmişe sahip olup, bugüne kadar birçok projede görev almıştır.

    Ergene Yapı, inşaat sektöründe yenilikçi ve sürdürülebilir bir şirket olmayı hedeflemektedir. Bizim için kaliteli işçilik, uygun fiyatlar ve müşteri memnuniyeti her zaman önceliklidir. İşimize olan tutkumuz ve müşterilerimize olan saygımız, her zaman en yüksek kalitede hizmet sunmayı garanti eder.

Hakkımızda

Misyonumuz

Misyonumuz, müşterilerimize dayanıklı, estetik ve fonksiyonel yapılar inşa etmek; kaliteli ekipmanlarımız ve kadromuzla karot, hidrolik beton kesme, beton kırma-kesme hizmetlerimizi en kaliteli şekilde sunmaktır.Müşterilerimize kaliteli hizmet vermek ve onların memnuniyetini sağlamak bizim için en önemli konulardan biridir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, inşaat ve tadilat sektöründe lider bir şirket olmak ve müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet sunmaktır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, sektördeki yenilikleri takip ediyor ve müşterilerimize en modern çözümleri sunuyoruz. İşimizi ve hizmetlerimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

WhatsappWhatsapp